KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 12498329
nr 1249 8329
Mario Duzel
(1938-2019), Sverige
Oljemålningar, 4 st, Signerade. Olja på duk, 115x90 cm
Mario Duzel, svensk bildkonstnär född 1938, död 2019.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
350 kr
måndag 22 april 2019
kl 20:21:40
100 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr