KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 12498329
*
nr 1249 8329
Mario Duzel
(1938-2019), Sverige
Oljemålningar, 4 st, Signerade. Olja på duk, 115x90 cm
Mario Duzel, svensk bildkonstnär född 1938, död 2019.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
350 kr
Sista tid för bud online:
måndag 22 april 2019
kl 20:21:40
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
18/4 12:31:35
1
100 kr
21/4 18:31:46
2
Vinnande bud
22/4 09:24:39
3
200 kr
22/4 09:24:39
2
250 kr (Budbetjänt)
22/4 09:25:19
3
300 kr
22/4 09:25:19
2
(budbetjänt)
22/4 17:45:02
2
justering av budtak
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: mario duzel olja på duk oljemålningar svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6364 Oljemålning
Amanda Decic. Signerad, daterad 2024. Signerad a t..//
Aktuellt bud: 200 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 18:34
-
6747 Oljemålning
Anita Erséus (f. 1929), Sverige. Björkar. Signerad..//
Aktuellt bud: 1.500 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 18:37
-
3029 Oljemålning
Anita Erséus (f. 1929), Sverige. Signerad, daterad..//
Aktuellt bud: 350 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:37
-
6732 Oljemålning
Annicka Brommesson. Signerad, "Oh Dear". Olja på d..//
Aktuellt bud: 150 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:01
-
3025 Oljemålning
Beda Löberg (1895-1974), Sverige. Signerad, stille..//
Aktuellt bud: 450 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 19:10
-
7147 Oljemålning
Bengt Pettersson (1929-2010), stadsmotiv. Signerad..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 19:14
*
Mario Duzel
Mario Duzel, svensk bildkonstnär född 1938, död 2019.
Läs om budbetjänten
nr 1249 8329
Mario Duzel
(1938-2019), Sverige
Oljemålningar, 4 st, Signerade. Olja på duk, 115x90 cm
Mario Duzel, svensk bildkonstnär född 1938, död 2019.
| Utrop: | 1.000 kr |
|---|---|
| Såld: | 350 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 22 april 2019 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 18/4 12:31:35 | 1 | 100 kr |
| 21/4 18:31:46 | 2 | Vinnande bud |
| 22/4 09:24:39 | 3 | 200 kr |
| 22/4 09:24:39 | 2 | 250 kr (Budbetjänt) |
| 22/4 09:25:19 | 3 | 300 kr |
| 22/4 09:25:19 | 2 | (budbetjänt) |
| 22/4 17:45:02 | 2 | justering av budtak |
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: mario duzel olja på duk oljemålningar svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6364 Oljemålning
Amanda Decic. Signerad, daterad 2024. Signerad a t..//
Aktuellt bud: 200 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 18:34 -
6747 Oljemålning
Anita Erséus (f. 1929), Sverige. Björkar. Signerad..//
Aktuellt bud: 1.500 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 18:37 -
3029 Oljemålning
Anita Erséus (f. 1929), Sverige. Signerad, daterad..//
Aktuellt bud: 350 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:37
-
6732 Oljemålning
Annicka Brommesson. Signerad, "Oh Dear". Olja på d..//
Aktuellt bud: 150 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:01 -
3025 Oljemålning
Beda Löberg (1895-1974), Sverige. Signerad, stille..//
Aktuellt bud: 450 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 19:10 -
7147 Oljemålning
Bengt Pettersson (1929-2010), stadsmotiv. Signerad..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 19:14



